Bank Zachodni WBK

bank zachodni wbkBank Zachodni WBK to jeden z największych i najbardziej nowoczesnych polskich banków, lider rynku w zakresie usług elektronicznych i poziomu zabezpieczeń. To jednocześnie bank przyjazny Klientom indywidualnym i biznesowym.

Bank Zachodni WBK

W BZ WBK możesz liczyć na wygodne i oferowane na korzystnych warunkach konto osobiste oraz kartę kredytową, założyć konto oszczędnościowe o korzystnym oprocentowaniu, skorzystać z nisko oprocentowanych kredytów, zainwestować gotówkę w lokaty i produkty strukturyzowane. Każda z tych usług została stworzona, aby ułatwić Tobie zarządzanie codziennymi finansami na atrakcyjnych warunkach.

Niezależnie od tego jaki produkt wybierzesz, zawsze możesz skorzystać z profesjonalnego wsparcia doradców BZ WBK – osobiście w placówce, telefonicznie czy przez internet. Każdego dnia nasz bank zapewnia Tobie szybką i wygodną obsługę w dużej, liczącej ponad 500 placówek, sieci placówek oraz każdym z ponad tysiąca bankomatów. Znajdziesz je przy Oddziałach i wszędzie tam, gdzie załatwiasz codzienne sprawy – w marketach i centrach handlowych.

Dostęp do zgromadzonych pieniędzy ułatwiają nowoczesne usługi elektroniczne BZWBK24. Dzięki nim Twój Bank jest zawsze na wyciągnięcie ręki 24 godziny na dobę – przez telefon, internet i sms. Usługi BZWBK24 dostępne w Bank Zachodni WBK pozwalają w sposób błyskawiczny i przystępny zarządzać Twoimi finansami i korzystać z najnowszych rozwiązania technologicznych.

Wybierając BZ WBK otrzymujesz najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz unikalne usługi w nowoczesnej, przyjaznej formie.

informacja pochodzi ze strony: www.bzwbk.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogplay
  • Blip
  • Blogger.com
  • Śledzik