mBank

mBank – pierwszy i największy bank internetowy w Polsce

mbankUruchomiony w 2000 roku mBank jest dziś największym bankiem wirtualnym oraz trzecim największym bankiem detalicznym w Polsce. Od lat marka mBanku pozostaje synonimem bankowości elektronicznej.

Maksimum korzyści i wygoda

mBank zrewolucjonizował rynek finansowy i udowodnił milionom Klientów, że wygodne korzystanie z usług bankowych możliwe jest bez wychodzenia z domu. Szybko też pokazał, że bankowość nie musi być droga. W ciągu przeszło 10 lat istnienia banku jego Klienci zaoszczędzili miliony złotych na opłatach i prowizjach, nie płacąc m.in. za korzystanie z wielofunkcyjnego eKONTA. Niezmiennym atrybutem mBanku od lat pozostaje innowacyjność. Możliwość korzystania z funduszy inwestycyjnych, ubezpieczeń albo kredytów przez internet i telefon to standard dostępny dla jego użytkowników. Dlatego „Maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” to hasło, które od lat najlepiej opisuje pierwszy wirtualny bank w Polsce.

Na wyciągnięcie ręki

mBank dostępny jest na wyciągniecie ręki. Można się do niego łatwo zalogować za pośrednictwem jednego z kilku kanałów dostępu: internetu, telefonu oraz urządzeń mobilnych, takich jak telefony komórkowe i tablety. Klienci potrzebujący wsparcia przy wyborze produktu mogą liczyć na pomoc Operatorów mLinii pod numerem 801 300 800 oraz doradców w punktach sprzedaży sieci Aspiro (Centra Finansowe i mKioski).

informacja pochodzi ze strony: www.mbank.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogplay
  • Blip
  • Blogger.com
  • Śledzik