Getin Bank uatrakcyjnia ofertę kredytową dla wolnych zawodów

Getin Bank wprowadza nowe elementy do oferty kredytów dla przedstawicieli wolnych zawodów. Propozycja jest teraz dostępna także dla lekarzy rozpoczynających działalność gospodarczą, a maksymalna kwota finansowania wzrośnie nawet do 250 tys. zł.
Getin Bank z powodzeniem realizuje strategię budowy banku uniwersalnego i przyjaznego Klientowi. Oferowane produkty zajmują czołowe miejsca w kluczowych rankingach branżowych, potwierdzając wysoką pozycję banku na rynku usług finansowych. W portfolio Getin Banku znajdują się m.in. konkurencyjne kredyty dedykowane przedstawicielom wolnych zawodów.

Wszystkim osobom wykonującym wolne zawody Getin Bank udziela kredytów na preferencyjnych warunkach, obejmujących m.in.: brak konieczności przedstawienia dokumentów finansowych oraz zaświadczeń z ZUS i US, przyjazną i uproszczoną procedurę, a wysokość prowizji uzależniona jest od posiadanej punktacji w BIK. Dodatkowo bank, darząc zaufaniem osoby wykonywające wolne zawody, nie wymaga zabezpieczeń rzeczowych.

W ramach nowej oferty bank zwiększył maksymalną kwotę finansowania ze 100 tys. do nawet 250 tys. zł. Teraz z oferty kredytowej dla wolnych zawodów mogą skorzystać także  lekarze rozpoczynający własną działalność gospodarczą. Bank daje im możliwość finansowania pod warunkiem udokumentowania wykonywania zawodu przez okres co najmniej 12 miesięcy.

Więcej informacji o ofercie kredytowej Getin Banku dla wolnych zawodów znajduje się na stronie www.getinbank.pl.
Artykuł pochodzi z serwisu Publikuj.org, kliknij tutaj aby go zobaczyć.

Lider w branży bankowość

ranking banków, najbardziej uniwersalny bankDzięki porównywarce kredytów możemy dowiedzieć się, w którym z banków klienci mogą liczyć na najbardziej przyjazne warunki produktów finansowych. Oto ranking na najbardziej uniwersalny bank, który przedstawia listę instytucji oferujących nie tylko profesjonalną obsługę, ale także produkty bankowe w atrakcyjnych cenach.

Porównaj najlepsze konta sobiste

Kryteria podczas tworzenia rankingu

Celem rankingu jest wskazanie banku, który oferuje klientom produkty dostępne na rynku bankowym w konkurencyjnych cenach. Dlatego w każdym miesiącu tworzone jest zestwienie ofert dla każdego produktu bankowego. I tak, na przykład kredyt hipoteczny porównywany jest pod kątem najniższego oprocentowania oraz najniższej prowizji i uznania klientów. Za każde kryterium można dostać 10 punktów, co w ujęciu kwartalnym daje możliwość uzyskania ponad 510 punktów!

Zwycięski bank może być tylko jeden…

Getin Bank to zwycięzca po drugim kwartale 2012, miejsce na podium w kwalifikacji najbardziej uniwersalny bank . Osiągnięte zwycięstwo jest jak najbardziej zasłużone, ponieważ instytucja ta już w trzech poprzednich kwartałach zajmowała czołowe miejsca w naszych rankingach. Wygrana była więc zatem tylko kwestią czasu.
Getin Bank zawdzięcza swoje zwycięstwo utrzymywaniem swojej oferty na stabilnym poziomie. Jednak na osiągnięcie końcowego sukcesu największy wpływ miało zajmowanie przez tą instytucję czołowych miejsc w segmencie kredytów gotówkowych, kredytów samochodowych oraz kart kredytowych.
Drugie miejsce na podium zajął bank BNP Paribas, dotychczas niekwestionowany lider naszych zestawień. Utrzymywał pierwsze miejsce na podium przez cztery kolejne kwartały. Na trzecim miejscu natomiast uplasował się Kredyt Bank. Dla tej instytucji oznacza to powrót do pierwszej trójki po trzech miesiącach przerwy. W ostatniej odsłonie naszego zestawienia podmiot ten zajmował bowiem 5. lokatę. Jeśli utrzyma on swoją ofertę na dotychczasowym poziomie, może to właśnie on będzie laureatem następnego zestawienia.

A oto jak przedstawia się pełen ranking wraz ze szczegółową punktacją:

TOP10 – Najbardziej uniwersalny bank w II kwartale 2012r.

Miejsce w rankingu

Nazwa banku

Punktacja po II kwartale 2012r.

Miejsce po I kwartale 2012r.

Miejsce po IV kwartale 2011r.

Miejsce po III kwartale 2011r.

Awans / spadek w stosunku do ostatniego kwartału

1

Getin Bank

256

3.

3.

2.

+2

2

BNP Paribas

251

1.

1.

1.

-1

3

Kredyt Bank

199

5.

2.

3.

+2

4

Meritum Bank

185

8.

10.

9.

+4

5

Raiffeisen Bank

176

12.

6.

4.

+7

6

BOŚ Bank

173

10.

12.

14.

+4

7

PKO BP

169

11.

18.

16.

+4

8

Eurobank

167

13.

17.

23.

+5

9

Bank Millennium

166

6.

8.

8.

-3

10

ING

159

17.

19.

15.

+7

Źródło: porównywarka finansowa Comperia.pl