Karta debetowa nowej generacji w Getin Bank

Karta debetowa nowej generacji w Getin Banku.

mastercard display nowoczesna karta z wyświetlaczem lcd

mastercard display nowoczesna karta z wyświetlaczem lcd

Getin Bank wprowadził na rynek bankowy  kartę debetową nowej generacji – MasterCard Debit Display. Karta płatnicza z wbudowanym wyświetlaczem dzięki której kontrolujesz swoje wydatki oraz dbasz o bezpieczeństwo transakcji.

Najważniejsze cech nowej karty MasterCard Debit Display:

 • karta płatnicza z wbudowanym wyświetlaczem,
 • możliwość sprawdzenia dostępnych środków na koncie, odczyt wiadomość od Banku, tryb pracy jako token w Bankowości Internetowej Getin Banku ,
 • oprócz dodatkowych funkcji, może być używana tak jak każda inna karta płatnicza.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć?

 • Korzystanie z dodatkowych funkcji karty zabezpieczone jest kodem PIN, dzięki temu Twoje dane są zawsze bezpieczne,
 • karty możesz używać także do generowania haseł jednorazowych, potwierdzających operacje w systemie Bankowości Internetowej Getin Banku,
 • dzięki wyświetlaczowi, możesz również otrzymywać wiadomości od Banku, informujące np. o najnowszych promocjach,
 • karta dostępna jest w pakiecie konta osobistego z usługą bankowości internetowej,
 • może być używana jak tradycyjna karta debetowa we wszystkich punktach handlowo usługowych akceptujących karty MasterCard,
 • akceptowana jest we wszystkich bankomatach w kraju i na świecie oznaczonych logo MasterCard,
 • karta posiada technologię PayPass™, dzieki czemu masz możliwość dokonywania transakcji zbliżeniowych w punktach oznaczonych logo PayPass
 • można nią dokonywać płatności przez Internet

zródło: http://www.getinbank.pl

Getin Bank uatrakcyjnia ofertę kredytową dla wolnych zawodów

Getin Bank wprowadza nowe elementy do oferty kredytów dla przedstawicieli wolnych zawodów. Propozycja jest teraz dostępna także dla lekarzy rozpoczynających działalność gospodarczą, a maksymalna kwota finansowania wzrośnie nawet do 250 tys. zł.
Getin Bank z powodzeniem realizuje strategię budowy banku uniwersalnego i przyjaznego Klientowi. Oferowane produkty zajmują czołowe miejsca w kluczowych rankingach branżowych, potwierdzając wysoką pozycję banku na rynku usług finansowych. W portfolio Getin Banku znajdują się m.in. konkurencyjne kredyty dedykowane przedstawicielom wolnych zawodów.

Wszystkim osobom wykonującym wolne zawody Getin Bank udziela kredytów na preferencyjnych warunkach, obejmujących m.in.: brak konieczności przedstawienia dokumentów finansowych oraz zaświadczeń z ZUS i US, przyjazną i uproszczoną procedurę, a wysokość prowizji uzależniona jest od posiadanej punktacji w BIK. Dodatkowo bank, darząc zaufaniem osoby wykonywające wolne zawody, nie wymaga zabezpieczeń rzeczowych.

W ramach nowej oferty bank zwiększył maksymalną kwotę finansowania ze 100 tys. do nawet 250 tys. zł. Teraz z oferty kredytowej dla wolnych zawodów mogą skorzystać także  lekarze rozpoczynający własną działalność gospodarczą. Bank daje im możliwość finansowania pod warunkiem udokumentowania wykonywania zawodu przez okres co najmniej 12 miesięcy.

Więcej informacji o ofercie kredytowej Getin Banku dla wolnych zawodów znajduje się na stronie www.getinbank.pl.
Artykuł pochodzi z serwisu Publikuj.org, kliknij tutaj aby go zobaczyć.

Lider w branży bankowość

ranking banków, najbardziej uniwersalny bankDzięki porównywarce kredytów możemy dowiedzieć się, w którym z banków klienci mogą liczyć na najbardziej przyjazne warunki produktów finansowych. Oto ranking na najbardziej uniwersalny bank, który przedstawia listę instytucji oferujących nie tylko profesjonalną obsługę, ale także produkty bankowe w atrakcyjnych cenach.

Porównaj najlepsze konta sobiste

Kryteria podczas tworzenia rankingu

Celem rankingu jest wskazanie banku, który oferuje klientom produkty dostępne na rynku bankowym w konkurencyjnych cenach. Dlatego w każdym miesiącu tworzone jest zestwienie ofert dla każdego produktu bankowego. I tak, na przykład kredyt hipoteczny porównywany jest pod kątem najniższego oprocentowania oraz najniższej prowizji i uznania klientów. Za każde kryterium można dostać 10 punktów, co w ujęciu kwartalnym daje możliwość uzyskania ponad 510 punktów!

Zwycięski bank może być tylko jeden…

Getin Bank to zwycięzca po drugim kwartale 2012, miejsce na podium w kwalifikacji najbardziej uniwersalny bank . Osiągnięte zwycięstwo jest jak najbardziej zasłużone, ponieważ instytucja ta już w trzech poprzednich kwartałach zajmowała czołowe miejsca w naszych rankingach. Wygrana była więc zatem tylko kwestią czasu.
Getin Bank zawdzięcza swoje zwycięstwo utrzymywaniem swojej oferty na stabilnym poziomie. Jednak na osiągnięcie końcowego sukcesu największy wpływ miało zajmowanie przez tą instytucję czołowych miejsc w segmencie kredytów gotówkowych, kredytów samochodowych oraz kart kredytowych.
Drugie miejsce na podium zajął bank BNP Paribas, dotychczas niekwestionowany lider naszych zestawień. Utrzymywał pierwsze miejsce na podium przez cztery kolejne kwartały. Na trzecim miejscu natomiast uplasował się Kredyt Bank. Dla tej instytucji oznacza to powrót do pierwszej trójki po trzech miesiącach przerwy. W ostatniej odsłonie naszego zestawienia podmiot ten zajmował bowiem 5. lokatę. Jeśli utrzyma on swoją ofertę na dotychczasowym poziomie, może to właśnie on będzie laureatem następnego zestawienia.

A oto jak przedstawia się pełen ranking wraz ze szczegółową punktacją:

TOP10 – Najbardziej uniwersalny bank w II kwartale 2012r.

Miejsce w rankingu

Nazwa banku

Punktacja po II kwartale 2012r.

Miejsce po I kwartale 2012r.

Miejsce po IV kwartale 2011r.

Miejsce po III kwartale 2011r.

Awans / spadek w stosunku do ostatniego kwartału

1

Getin Bank

256

3.

3.

2.

+2

2

BNP Paribas

251

1.

1.

1.

-1

3

Kredyt Bank

199

5.

2.

3.

+2

4

Meritum Bank

185

8.

10.

9.

+4

5

Raiffeisen Bank

176

12.

6.

4.

+7

6

BOŚ Bank

173

10.

12.

14.

+4

7

PKO BP

169

11.

18.

16.

+4

8

Eurobank

167

13.

17.

23.

+5

9

Bank Millennium

166

6.

8.

8.

-3

10

ING

159

17.

19.

15.

+7

Źródło: porównywarka finansowa Comperia.pl

Pierwsza metalowa karta debetowa

kredyty noble bankNoble Bank, pionier na rynku private banking w Polsce, wprowadza kolejny produkt, który wyznaczy nowe standardy na rynku. Jako pierwszy na świecie, zaproponuje swoim Klientom najnowsze elitarne rozwiązanie MasterCard – pierwszą metalową kartę debetową, wykonaną ze stopu srebra i niklu. Dotąd najbardziej prestiżowe, metalowe modele zarezerwowane były dla najwyższej klasy kart kredytowych – Klienci Noble Banku, jako pierwsi otrzymają również karty debetowe.

W nowym formacie ROR, obok unikalnej karty, Bank proponuje Klientom także rozwiązanie zapewniające stały zysk z kapitału – wysokie oprocentowanie rachunku stawką WIBOR O/N, która na dzień 22 sierpnia 2012 roku wynosi 4,74%.

Metalowy pieniądz – powrót w wielkim stylu

„Noble Bank jest pionierem na rynku profesjonalnego private bankingu w Polsce – jako jedyny, od początku tworzony był specjalnie z myślą o obsłudze najbardziej wymagających Klientów. Co za tym idzie, wszystkie oferowane przez nas rozwiązania – od doradztwa najwyższej klasy private bankierów i szytych na miarę strategii, przez jedyną dedykowaną wyłącznie obsłudze private banking ogólnopolską sieć – są rozwiązaniami najwyższej klasy. Rok temu, jako jedyni w Polsce, zaoferowaliśmy wybranym Klientom standard najbardziej prestiżowej, metalowej karty kredytowej MasterCard World Elite z 1 milionem limitu kredytowego. Dziś z dumą wprowadzamy nowe, przełomowe na rynku rozwiązanie – Klienci Noble Banku, jako pierwsi i jedyni na świecie, nawet płacąc kartą debetową, będą korzystać z najbardziej luksusowej karty wykonanej ze stopu srebra i niklu. Ta innowacja ma symboliczny wymiar – dla Klientów Noble Bank nie ma rzeczy zbyt dobrych” – mówi Mariusz Latek, Dyrektor Zarządzający Obszarem Sieci Sprzedaży Getin Noble Bank.

Wysoko oprocentowany ROR Noble Bank metalowa karta kredytowa

Ta sama zasada dotyczy pozostałych rozwiązań zastosowanych w całej konstrukcji nowego ROR, do którego przypisana jest karta. Zgodnie z filozofią Noble Banku, który tworzy produkty z myślą o potrzebach najzamożniejszych Polaków – nawet tak prosty produkt jak ROR ma za zadanie w każdej chwili chronić i pomnażać majątek Klienta. Obok klasycznych funkcjonalności, jak wygodna bankowość online, darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i na całym świecie czy bezpłatne przelewy internetowe, rachunek wyróżnia bardzo wysokie oprocentowanie stawką WIBOR O/N, która na dzień 22 sierpnia 2012 roku wynosi 4,74%. Oprocentowanie rachunku naliczane jest w dni robocze.

„Klienci Noble Banku to głównie przedsiębiorcy – ludzie, którzy szanują swoje pieniądze, ale także czas. Naszym zadaniem jest stworzenie takich rozwiązań, które pozwolą jak najefektywniej zarządzać ich majątkiem, także wtedy, gdy oni nie mają na to czasu. Dzięki wysokiemu oprocentowaniu rachunku, nawet bieżące środki na koncie, których Klient nie zdążył jeszcze korzystnie ulokować czy zainwestować, wciąż na siebie zarabiają” – mówi Mariusz Latek.

Rachunek będzie posiadał także dodatkowe funkcjonalności. Między innymi możliwość limitu kredytowego do 100 tysięcy złotych, która zapewni komfort szybkiego dostępu do wolnych środków bez konieczności starania się o kredyt. Dostępne w ramach bankowości internetowej narzędzia analityczne pozwolą zaś Klientom na stałą obserwację i kontrolę całości swojego portfela inwestycyjnego.

W ramach premiery pierwszego na świecie ROR z metalową kartą debetową, Noble Bank przygotował dla Klientów także dodatkową ofertę: wszyscy posiadacze nowego rachunku będą mogli założyć tzw. „Lokatę na otwarcie”, oprocentowaną 7% w skali roku. Tę trzymiesięczną lokatę można założyć dla kwoty od 50 do 100 tysięcy złotych.

źródło: eGospodarka.pl